cs

Preventivní/ Záchovná stomatologie

Každý nový pacient podstupuje kontrole, která zahrnuje komplexní vyšetření zubů a dásní včetně pořízení RTG a OPG snímku. Provádíme dentální hygienu dutiny ústní s následujícím nácvikem správného čištění. V případě potřeby, Vám navrhneme vhodnou léčbu a uděláme podrobnou cenovou kalkulaci. .

Protetická stomatologie 

Nabízíme různé druhy zubních protéz (celkové, hybridní, částečné), zhotovené ze speciálního nylonového průžného materiálu "Deflex" a také z odlehčené titanové slitiny. Metalokeramické a celokeramické můstky a korunky (E-Max, Zirkonoxid, Cad/Cam).. Klademe velký důraz na estetickou stránku protetické stomatologie, díky moderním postupům dosahujeme maximálně přirozeného vzhledu a perfektního splynutí s dásňovou tkání. V závislosti na závažnosti klinických prípadů spolupracujeme se specialisty v oborech - stomatochirurgie, parodontologie, implantologii a ortodoncie.

Estetická stomatologie 

Zhotovíme Vám vhodné keramické fasety, které upraví nesrovnalosti tvarů zubů, kompozitní výrobky, které nahradí větší část zubu (tzv inlaye a onlaye), bílé fotokompozitní výplně a celokeramické korunky.


Dentální hygiena 

Dentální hygiena se považuje za plnohodnotný léčebný zákrok, díky kterému se odstraňuje zubní kamen, který vyvolává zánět dásní. Při léčbě se používají speciální nástroje - kyrety a ultrazvuk. Dle potřeby lze použít pískovač Air Flow, který umí odstranit pigmentové skvrny po kouření a barevných potravinách. Samozřejmostí je instrukce ohledně postupu při správném čištění zubů.

Endodontické ošetření zubu (čištění kanálku)

Jedná se o zubní ošetření, kterým se léčí kořenové kanálky a nervový systém zubu. Ošetření spočívá v jejich důkladném pročištění tzn. v odstranění nežádoucí odumřelé dřeně a v jejich hermetickém zaplnění. Slouží k uchování nevitálního (mrtvého) zubu v dutině ústní, a to bez omezení jeho funkce.

Implantologie

Zubní implantologie je nedílnou součástí moderní stomatologie, pomáhá nahradit z různých důvodů ztracené zuby a tím obnovit základní funkce chrupu jako je žvýkání, správná výslovnost, ale i krásu vašeho úsměvu. Implantáty nahrazují kořen zubu, vsazují se do kosti čelisti a na ně se připevňují korunky, můstky nebo snímací náhrady. Díky dentálním implantátům už není nutné mezery v zubním oblouku ošetřovat můstky a brousit na korunky zdravé zuby, lze jimi zajistit, aby zubní protézy se v ústech při jídle, mluvení a úsměvu nepohybovaly. Pevně sedící a esteticky vypadající zubní náhrady nesené implantáty vám pomohou získat sebedůvěru, o kterou vás nevyhovující protézy možná připravily. 

Stomatochirurgie

Provádíme všechny druhy extrakce zubů, včetně složitých extrakcí neprořezaných zubů. Zabýváme se léčením zánětů kolem čelistí, zánětlivých onemocnění dutiny ústní.